Ma 2018. január 17., szerda, Antal és Antónia napja van. Holnap Piroska napja lesz.
2016. április 05., kedd 12:25

Vitnyéd- Petőháza értékelések

sport23Lejátszottuk a 20.-ik bajnoki mérkőzésünket is!

Vasárnap csapataink hazai pályán Petőháza ellen léptek pályára, sajnos kevés sikerrel.

U19-es együttesünk 3-3 as döntetlent ért el. Góljainkat Horváth Krisztián, Mészáros Norbert és Varga Kristóf szerezték. Mészáros Norbert a mérkőzsé után így értékelt: "Azt hiszem az ősszel kicsit magasra tettük a lécet magunknak. A tavaszi szereplésünk okát is tudom hol kell keresni,de ezen csak akkor lehet,és tudunk változtatni,ha a játékosok az edzéseken nagyobb számban és intenzitással vesznek részt. A mai mérkpőzésen azonban a tartásunkat mutatja,hogy 3-szor sikerült egyenlítenünk. Csalódott vagyok,mert ennél sokkal több van a társaságban,de mégegyszer mondom,megfelelő felkészülés nélkül ezt a játékot nem lehet játszani."

Felnőttcsapatunk a Kleizer P. - Kocsis,Simon,Németh B.,Ősze, - Szalai - Balassa,Végh,Horváth T.,Sárándy, - Kleizer Cs. összeállításban kezdte a játékot. Az első félidőben esélyünk volt a mérkőzés megnyerésére, több gólhelyzetet kihagytunk, sajnos csak kapufáig jutottunk, míg Petőháza semmi veszélyt nem jelentett a kapunkra. A második félidőben aztán az egyre többet támadó petőházi csapatnak sikerült előnyt szerezni, majd a hajrában biztossá tenni győzelmüket. Az az igazság, hogy a szélekről nem értünk fel a támadásokhoz, hiányzott csapatunkból az a plusz, ami Szentandráson tökéletesen megvolt, Kleizert magára hagytuk, nem tudtunk kellő párharcot nyerni a sok nagyon erős fizikumu, magas, labdát jól fedező ellenféllel szemben. Csereként Rosta, Horváth D., és Varga B. lépett pályára. Hazai pályán továbbra is adósok vagyunk a rendre szépszámú közönségünk kiszolgálásával.

Szerdán ugyan nem lesz egyszerű, de megpróbálunk javítani Jánossomorja ellen.