Ma 2017. december 12., kedd, Gabriella napja van. Holnap Luca és Otília napja lesz.
2016. március 30., szerda 04:25

Rábaszentandrás- Vitnyéd értékelések

sport23A 19.-ik fordulóban Rábaszentandráson szerepeltek labdarúgóink!

U19-es csapatunk enervált teljesítménnyel 2:2 -es döntetlent ért el idegenben. Góljainkat Mészáros Norbert szerezte, aki a mérkőzés után így értékelt: "Kitűnő játékvezetés mellett,katasztrófálisan gyenge játékkal szereztünk egy pontot./Vagy vesztettünk kettőt,inkább ez a helyes./ Egy bajnoki címért harcoló csapattól az elfogadhatatlan,hogy mindkét félidő ráadásában gólt kapjon!Szégyenlem magam a mai teljesítményünk után,remélem mások is így érzik ezt a csapatból." Reméljük vasárnap Petőháza korosztályos csapata ellen újra a szebbik arcát mutatja U19-es együttesünk.

Felnőttcsapatunk a Kleizer P. - Kocsis, Simon, Németh B., Ősze, - Horváth T. - Balassa, Végh, Tóth B.,Sárándy, - Kleizer Cs. összeállításban kezdte a játékot.

A taktikai fegyelem szigorú betartása azt eredményezte, hogy az első perctől kezdve a mi akaratunk érvényesült, gyakorlatilag végig fölényben fociztunk, mind az egyéni képességek, mind a csapat összmunkája tekintetében ellenfelünk fölé nőttünk, és rájuk nézve hizelgő különbségű, 3 - 1-es győzelmet arattunk. Múlt heti gyengécske teljesíményünk után, most mindenkinek maximális dícséret jár.
Csereként Szalai G., Horváth D., és Áder I. jutott szóhoz. Külön köszönet a hétről-hétre kispadon helyet foglalóknak, akik stabil támaszt nyújtanak a csapat eredményes szerepléséhez.
Hétvégén végre hazai pályán játszunk, a közvetlen mögöttünk lévő Petőháza együttesét fogadjuk.
Ismét elkelne a szurkolói segítség, tisztelettel várunk mindenkit!