Sport hírek
Ma 2017. december 12., kedd, Gabriella napja van. Holnap Luca és Otília napja lesz.
2016. március 17., csütörtök 13:28

A tavaszi első két forduló értékelése

Megkezdődött a 2015/16 -os bajnokság tavaszi versenyfutása. Csapatunk a 2.-ik helyről vágott bele a küzdelmekbe.

sport2A 16.-ik fordulóban a nagy rivális és mumus Fertőendréd otthonába látogattunk.

A Kleizer P. - Kocsis, Simon, Horváth T.,Ősze, - Szalai - Rosta, Végh, Tóth B.,Sárándy, - Kleizer Cs. összeállításban léptünk pályára, és bravúros 4 -1 -es győzelmet arattunk.Csapatunk rendkívül szervezetten és nagy taktikai fegyelemmel focizott, igazi csapatként funkcionált, és a két Kleizer vezérletével jó bajnoki rajtot vett. A gólokat Kleizer (3) és Sárándy (1) szerezte. Csereként Németh B., Horváth D., és Balassa jutott szóhoz.

A 17.-ik fordulóban hazai pályán pályán Egyházasfalu csapatát fogadtuk.

A Kleizer - Kocsis, Tóth B.. Horváth T.,Ősze - Horváth D., - Balassa, Végh, Rosta, Sárándy, - Kleizer Cs. összeállításban léptünk pályára. Az első félidőben rendkívül enervált, dekoncentrált focit produkáltunk, amit az egyébként lelkesen játszó Egyházasfalu kihasznált, és 2 - 0 -as előnnyel mehetett pihenőre. A második félidőben a belső átszervezéseknek, szerkezetváltásnak, és a melankóliából felébredő, óriási lelkesedéssel játszó csapatunknak köszönhetően, rengeteg helyzetet kialakítva, megtörtük Egyházasfalu ellenállását, és 4 - 2 -es győzelmet arattunk. A gólokon Kleizer Cs.( 2 ) ,Balassa ( 1 ), és Varga B. ( 1 ) osztozott.Csereként Varga B., Németh B., Áder I.jutott szóhoz.

A következő mérkőzésünk 03.20.-án 15.00 -kor Rábapordányban lesz.Kérjük szurkolóinkat, hogy aktív jelenlétükkel továbbra is segítsék csapatunkat.